Spektaklove – Scena Małej Warszawy

spektakl aktorzy
spektakl aktorzy
zdjęcie aktorek
spektakl aktorzy

Udostepnij

SPEKTAKLOVE uosabia potrzebę szerzenia kultury teatralnej. To idea spektakli, za którymi podąża widz. W percepcji twórców idei Spektaklove teatr XXI wieku to stan a nie miejsce, spotkania odbywają się w wielu miastach Polski, by gościć Was-Widzów. Tych wszystkich, którzy poszukują dobrych inscenizacji, zabawnych i inteligentnych, ze świetną obsadą, dobrze wyreżyserowanych i zagranych.

Mała Scena Warszawy stała się bezpieczną przystanią. W tym porcie sztuki artyści dzielą się twórczością, po to by choć trochę rozświetlić rzeczywistość a także poruszyć serca. Towarzyszy temu nieodmiennie pozytywna energia, nietuzinkowy i skłaniający do refleksji repertuar oraz przede wszystkim wspaniali aktorzy. Na Małej Scenie można zobaczyć w akcie twórczym: Olgę Bołądź, Agatę Kuleszę, Małgorzatę Foremniak, Izabelę Kunę, Magdalenę Lamparską, Anitę Sokołowską, Magdalenę Stużyńską, Mateusza Banasiuka, Szymona Bobrowskiego, Rafała Królikowskiego, Wojciecha Malajkata i Bartłomieja Topę.

W repertuarze znane i lubiane tytuły: „Ludzie inteligentni”, „Dobrze się kłamie”, „Imię”, ale także „Kolacja dla głupca”oraz Premierowo spektakl „INTELIGENCI”.

Zachęcamy do rezerwacji biletów na spektakle za pośrednictwem Serwisu Concierge.

concierge services gradient

dostępne w:

Polska

skontaktuj się z nami