O nas

Concierge-o-nas
about us arrow

Europ Assistance Polska Sp. z o.o. za pośrednictwem dedykowanej marki Europ Assistance Concierge, świadczy usługi concierge przede wszystkim klientom banków.

Firma jest partnerem większości prestiżowych kart kredytowych, co czyni ją liderem polskiego rynku w obszarze usług Concierge. Bogaty zakres usług, wykorzystanie nowoczesnych kanałów komunikacji z klientami oraz obsługa klienta zapewniana przez zespół expertów Concierge są wpisane w dzisiejszy wizerunek marki.

x

Najbardziej zaufany partner assistance na świecie

Europ Assistance Polska jest częścią międzynarodowej grupy Europ Assistance, która powstała 1963 roku w Paryżu.

Firma pomaga i wspiera Polaków w ich codziennych sprawach od 1996 roku organizując usługi pomocowe w różnych sytuacjach, zarówno tych radosnych, jak zakup biletu na koncert, jak i trudniejszych, w których potrzebna jest natychmiastowa pomoc na drodze. Realizacja spraw opiera się na globalnej sieci kontrahentów i usługodawców, dzięki czemu Klienci mogą liczyć na wsparcie 365 dni w roku, niezależnie od miejsca pobytu na świecie.

Europ Assistance Polska prowadzi działalność w 5 głównych obszarach: Podróż, Zdrowie, Dom i Rodzina, Auto i Concierge. W trosce o komfort i bezpieczeństwo Klientów, Europ Assistance kieruje się zasadą „you live we care” udowadniając, że nadrzędnym zadaniem firmy jest zapewnić realną pomoc w sytuacji, w której Klient jej potrzebuje.

misja wizja

Misja i wizja

Naszą misją jest świadczenie usług, które upraszczają i ulepszają życie, aby Klienci mogli poświęcić swój wolny czas na to, co dla nich najważniejsze.

Zgodnie z naszą wizją chcemy być najbardziej zaufanym partnerem w zarządzaniu stylem życia naszych Klientów.

Kim jesteśmy

Nie ustajemy w poszukiwaniu rozwiązań budujących pozytywne doświadczenia Klientów. Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda potrzebujemy więcej czasu.

Mamy jasną wizję realizacji usług Concierge. W spełnianiu życzeń Klientów najważniejsze są:

Dyskrecja

Unikalne doświadczenia

Oszczędność czasu

Komfort i wygoda

Realizacje

Spełniamy życzenia Klientów od 2006 r. Wśród zrealizowanych spraw znajduje się wiele niezwykłych historii.

Zobacz realizacje

Referencje

Pani Anno, Panie Bartoszu, Chciałbym niezmiernie podziękować za cala organizacje wyjazdu. Dosłownie wszystko dopięli Państwo na ostatni guzik! Hotel jest fenomenalny, do powracania, restauracja wieczorem z widokiem na Londyn nieprzeciętna
A turniej udał się bardzo, mimo przegranej Rogera w półfinale, wszystkie mecze fenomenalne. Zvieriev był po prostu najlepszy i grał najagresywniej… Miejsca były najlepsze z najlepszych!!!

Naprawdę szczere podziękowanie raz jeszcze 🙂

Dzien dobry, współpracuje z Państwem od ponad roku‎. Jestem bardzo zadowolona ze świadczonych przez Państwa uslug. Moje wcześniejsze doświadczenia były zgoła inne. Mam wrażenie, że Pani Ania zaczyna mi czytać w myślach. Każda informacja na czas a nawet przedczasem i w pełnym zakresie.‎ Najlepsze miejsca na widowni, najlepszy specjalista w przychodnia i bilety na koncert, które został wyprzedane miesiąc wczesniej. To co niemożliwe staje się nagle możliwe. W świecie gdzie „bylejactwo” staje się powszechne, to bardzo miła odmiana. Jeszcze raz bardzo dziekuje.

Mam przyjemność na Pani dłonie złożyć najserdeczniejsze podziękowania dla Pani Anny, Pana Artura konsultanta, którego nie znam przepraszam nazwiska a w szczególności dla Pana Bartosza za wysoką jakość z realizacji mojej prośby kierowanej do Państwa w tym momencie dość specjalnej uważam na bilety Pucharu Świata w skokach narciarskich Zakopane 2020. Składając ukłony w Państwa kierunku wspomnę, iż miałem także specjalną prośbę następującą dzień po dniu po sobie a która to została przez Pani zespół dla mnie zrealizowana. Przyczyniło się to do poprawy mimo okropnej pogody mojego samopoczucia na znakomite. Będąc kibicem na styczniowych zawodach w gronie swoich przyjaciół będę pamiętał, iż te wspaniałe przeżycia zawdzięczam serwisowi Concierge.

Dzień dobry, z przyjemnością podzielę się wrażeniami ze współpracy z Panią Adrianą. Pani Adriana dołożyła wszelkich starań organizując mój wyjazd z przyjaciółmi na bieg na Ukrainie by finalnie poradzić sobie z dodatkowymi zadaniami w tym organizacją transportu i zmianą rezerwacji. Za każdym razem „słychać było uśmiech” po drugiej stronie tel. Jestem przekonana, iż zaangażowanie Pani Ady zdecydowanie przekroczyło zakres obowiązków. Mam nadzieję w przyszłości kontaktować się również z Panią Adrianą.

Panie Bartoszu, Bardzo panu dziękuję za ekspresową pomoc z piątkową restauracją. Wiem, że nie było to zadanie łatwe, bo Łuków nie należy do zagłębi restauratorskich, ale dał Pan radę! Choć się nie wydaje, to była poważna i niecierpiąca zwłoki sprawa, gdyż było to tuż przed moim ślubem! Nie mieliśmy z małżonką (wtedy jeszcze z narzeczoną ) głowy do załatwienia restauracji na parę godzin przed uroczystością, ale Pan nas uratował! Dziękujemy raz jeszcze za szybkość i profesjonalizm!