Restauracja Zielnik

DSC2847-scaled.jpg
DSC8301-scaled.jpg

Udostepnij

Zielnik to miejsce niezwykle kameralne o pięknym, ciepłym, kwiatowym wystroju, gdzie niewymuszona elegancja spotyka się z pyszną polską kuchnią, a iście bajkowy ogród w Parku im. Gen Gustawa Orlicz-Dreszera jest wspaniałym propozycją na letnie, słoneczne dni.

Krewetki, świeże ryby, liczne dania z grilla, chrupiące sałaty, niezliczona ilość ciast i deserów z naszej cukierni pomogą zapomnieć o zgiełku wielkiego miasta.
Restauracja prowadzi własną cukiernię i posiada szeroki wybór ciast i deserów. Realizuje indywidualne zamówienia na torty okolicznościowe. Jest otwarta na realizację wszelkich niekonwencjonalnych pomysłów.

Ogród

Od pierwszych dni wiosny do 30 września restauracja zaprasza do letniego ogrodu w Parku Dreszera. Wygodne, ratanowe fotele w otoczeniu śnieżno białych namiotów pozwalają na komfortowy wypoczynek i miłe spędzenie czasu.

Dla najmłodszych bywalców przewidziano ogromny plac zabaw znajdujący się w bezpośrednim sąsiedztwie restauracji. Huśtawki, zjeżdżalnie, karuzele, lokomotywy umilą dzieciom czas, pozwalając rodzicom na chwilę relaksu.
Warto wspomnieć o możliwości odseparowania każdej z siedmiu altan osobno na indywidualne potrzeby gości opuszczając białe kotary ze wszystkich stron.

Zapraszamy na wirtualny spacer: Spacer (restauracjazielnik.pl)

Zachęcamy do rezerwacji stolika lub pomocy w organizacji imprezy okolicznościowej w restauracji za pomocą Serwisu Concierge.

concierge services gradient

dostępne w:

Warszawa

skontaktuj się z nami