Nadzwyczajnie

dzbanek i filiżanki
filiżanki
kubki
filiżanki

Udostepnij

Nadzwyczajnie to marka, która powstała z miłości do piękna i minimalizmu. W pracowni powstaje nadzwyczajna porcelana, ręcznie zdobiona, wykonywana z miłością i dbałością o szczegóły. 

Nadzwyczajnie jak sama nazwa wskazuje nie jest zwykłym sklepem z kubkami i filiżankami. Przede wszystkim, kubki i filiżanki marki Nadzwyczajnie to niezwykle gustowne i oryginalne produkty. Firma wypracowała swój indywidualny styl i w pracy wykorzystuje porcelanę produkowaną w Polsce, Dodatkowo wszystkie zdobienia wykonywane są ręcznie. W ten sposób każdy kubek i filiżanka jest wyjątkowe i unikalne. Nie ma dwóch takich samych!

Filiżanka lub kubek to idealny prezent!

Dlaczego akurat porcelana?

Porcelanowe kubki i filiżanki to nie tylko wyjątkowo gustowne upominki. To właśnie w ich towarzystwie tworzymy nowe wspomnienia i przeżywamy niezwykłe chwile. Kiedy zasiadamy z naszymi przyjaciółmi do długich rozmów, musimy mieć pod ręką kubek z gorącą herbatą lub aromatyczną kawą, dlatego Nadzwyczajnie to idealny pomysł na prezent dla najbliższych. Doskonale również się sprawdzi jako prezent ślubny.

Zachęcamy do realizacji zamówień w sklepie za pomocą Serwisu Concierge.

concierge services gradient

dostępne w:

Polska

skontaktuj się z nami