99RENT

99RENT-zdjecie-nr-2-scaled.jpg
99rent-wynajem-samochodu
99RENT-zdjecie-nr-2-scaled.jpg

Udostepnij

99RENT działa na rynku już 13 lat i jest dzisiaj jest jedną z największych wypożyczalni w Polsce. Dodatkowo w ramach grupy dysponuje licencją największej światowej wypożyczalni Enterprise.

99RENT posiada flotę ponad 2300 samochodów dostępnych w 40 oddziałach na terenie całego kraju  m.in. w Warszawie, Łodzi, Lublinie, Rzeszowie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdyni, Białymstoku, Bydgoszczy i Trójmieście.

Fota rozwija się w oparciu o analizę potrzeb Klientów. 99RENT posiada bogato wyposażone modele najbardziej renomowanych marek. Dysponuje wszystkimi dostępnymi na rynku segmentami pojazdów, także luksusowymi segmentami – BMW 5, Volvo XC90, Mercedes klasy GLC. Ważną zaletą floty 99RENT jest wiek pojazdów, której średnia wynosi 10 miesięcy.

Stabilną pozycję rynkową firmy potwierdza przynależność do Grupy Firm Rent a Car, która skupia liderów wśród wypożyczalni samochodów w Polsce, działającej w ramach struktury organizacyjnej Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów.

W skład GRUPY 99RENT wchodzą:

  • 99RENT – największa ogólnopolska wypożyczalnia samochodów, posiadająca flotę 2150 samochodów, dostępnych w 42 oddziałach  na terenie całego kraju.
  • 99TRUCK – wypożyczalnia samochodów ciężarowych oraz naczep stworzona przy współpracy 99RENT z założycielami spółki Industrial Division, czyli marek CARGOUNIT i POWERUNIT oraz brokera WDB SA.
  • 99SELECT – nowoczesna platforma sprzedaży samochodów używanych, dealer aut używanych.
  • HEMICARS – autoryzowany dealer Dodge i RAM
  • 99CAMP – największa w Warszawie wypożyczalnia kamperów

Zachęcamy do organizacji wynajmu auta za pośrednictwem Serwisu Concierge.

concierge services gradient

dostępne w:

Warszawa

skontaktuj się z nami