Ristorante San Lorenzo

San Lorenzo wita swoich klientów z typową włoską gościnnością i radością naszych od 2000 roku. W związku z ogromną popularnością w roku 2015 przy ulicy Żurawiej w Warszawie powstało młodsze rodzeństwo włoskiej restauracji - San Lorenzo Bar & Restaurant. San Lorenzo od kilku lat zostaje wyróżniane przez czerwony przewodnik Michelin.

Restauracja zajmuje się również organizacją bankietów, uroczystych cocktaili oraz imprez plenerowych. W stylowo urządzonych wnętrzach urządzić można również kameralne zebrania biznesowe, większe spotkanie firmowe z okazji świąt, jubileuszy czy szkolenia. Wykwalifikowana obsługa oraz odpowiednie menu z pewnością podniosą rangę każdego spotkania. San Lorenzo do każdego planowanego przyjęcia podchodzi indywidualnie dostosowując się do oczekiwań i sugestii klientów.
 

Karta menu San Lorenzo oferuje bardzo duży wybór win, wyłącznie włoskich.  Niektóre z nich sprowadzane są wyłącznie na potrzeby restauracji. Piwnica San Lorenzo oferuje ponad 100 gatunków win, przechowywanych w idealnych warunkach, podkreślających specyficzne walory smakowe.

Ristorante San Lorenzo
al. Jana Pawła II 36, 00-141 Warszawa
Tel. 22 652 16 16

San Lorenzo Restaurant & Bar
Ul. Żurawia 6/12, 00-503 Warszawa
Tel. 22 420 33 33


www.sanlorenzo.pl