Les Secrets du Vin

Les Secrets du Vin jest francuską winiarnią – sklepem i barem z winami - założoną przez sommeliera Marca Torresa z dyplomem Universite du Vin w Suze-la-Rousse we Francji. Stworzył on to miejsce osobiście, by otworzyć  innym drzwi do cudownego świata wina; skomponował i stale aktualizuje listę francuskich win o najwyższej jakości przy najlepszych cenach na rynku, zajmuje się prowadzeniem profesjonalnych degustacji i kursów enologii, doradza klientom w wyborze tej najodpowiedniejszej dla nich butelki, przygotowuje francuskie przekąski podkreślające smaki wina, organizuje letnie podróże po krajach winiarskich.
Dzięki tym wszystkim aktywnościom Les Secrets du Vin staje się idealnym miejscem do odkrycia prawdziwego oblicza  Francji, a także cząstek innych krajów śródziemnomorskich – kultury, kuchni, języków i przede wszystkim bogactwa win.

 

            


W winiarni Les Secrets du Vin najważniejsze jest człowiek i wino. Każdy klient jest traktowany w indywidualny sposób i otrzymuje profesjonalne porady uwzględniające jego własny gust.   

 
Jedną z głównych działalności Les Secrets du Vin są degustacje i kursy enologi, które odbywają się w piwniczce lokalu. Służą one zdobyciu umiejętności i odkryciu świata win poprzez poznanie bogactwa kolorów, zapachów, smaków oraz różnorodności regionów winiarskich. Tutaj niezwykle ważna jest miła i niezapomniana atmosfera. Podczas każdej z degustacji, dla wydobycia wszystkich walorów wina serwowane są odpowiednio dobrane przekąski – sery, wędliny, etc.
Regularnie organizowane są wieczory z wyjątkowym menu np. ostrygi, owoce morza,  raclette, fondu, etc.

Winiarnia zajmuje się również przygotowywaniem pięknie skomponowanych koszy prezentowych pełnych francuskich produktów i oczywiście znakomitych francuskich win – dla firm i klientów indywidualnych.

Oprócz win i przekąsek w Les Secrets du Vin można także znaleźć wiele francuskich i śródziemnomorskich produktów spożywczych: różnego rodzaju sery, szynki, oliwki, marmoladki, ciasteczka, czekoladki, paszteciki, oliwa z oliwek i innych przysmaków doskonale komponujące się z winami.
Prowadzimy także sprzedaż spersonalizowanych kieliszków, wazonów i karaf do wina z monogramami, które mogą stanowić wyjątkową pamiątkę bądź oryginalny prezent.

Les Secrets du Vin

Winiarnia

ul. Walecznych 68A,róg ul. Londyńskiej

03-926 Warszawa

tel +48 780 578 571

+48 22 465 8293

secretsduvin@gmail.com

www.secretsduvin.pl